Idag fick vi Sixtens sidekick board till Orbit. Han älskar den!
Jag sitter på en nagelsalong och fixar mina naglar och fötter inför Kreta medan Hans tog med alla tre killar ner till city och NK.
Vi ska ta med Orbit och brädan till Kreta. Det finns en grym resväska till som skyddar vagnen och dessutom är lätt att rulla. Ni ska få se nästa vecka.
Hos Allt för föräldrar finns Orbit till extra lågt pris och då ingår dessutom väskan! (värde 2400:-!)


Hur snyggt är inte detta ekipage?!
Jag har med 13 års erfarenhet som coach skapat effektiva och framgångsrika träningsupplägg, tagit fram metoder som ger mental styrka och hjälpt tusentals kvinnor att bygga starka, uthålliga kroppar med sunda värderingar. Jag är utbildad idrottslärare från GIH, personlig tränare, kostrådgivare och utbildad inom idrottspsykologi. Jag arbetar som träningsexpert hos TV4, olika tidningar och skriver träningsböcker såsom Stora löparboken för kvinnor, Stora träningsboken för kvinnor och Lofsans mammaträning. Du hör mig i Träningspodden varje vecka, Sveriges största podd om träning och hälsa. Lofsangruppen är min PT Online-tjänst, du coachas varje dag direkt i min egen app. Läs mer på lofsangruppen.se
Skriv kommentar
Förlåt, men den är så grymt ful den vagnen. Men kanske är praktiskt, men tyvärr skulle jag aldrig vänja mig vid hur otroligt ful den är så den går bort helt för mig.
Men en sån sidekickboard borde fler vagnar ha, det ser ju skitsmart ut. De kanske hakar på trenden snart =)
[Svara]
lofsan Reply:
juli 7th, 2011 at 21:51
Tur att smaken är som baken.
[Svara]
Angelica Reply:
juli 8th, 2011 at 20:05
Ja jag menar såklart inget illa. =)
Fast iofs så tänker man mer och mer på det praktiska efter man fått barn och framför allt på det bästa för dom.
Får vi läsa mer om ert bröllop, planering och hur det gick till mm? Det verkade vara så spontant och härligt, lagom på något vis, precis i min smak =)
[Svara]
lofsan Reply:
juli 8th, 2011 at 21:46
Jag älskar vagnen mer och mer. Den nya brädan till är outstanding och det är så mysigt att Sixten står bredvid mig istället för framför och kolla rakt in i vagnen.
Jag ska såklart skriva mer om bröllopet, jag har varit själv med båda och ibland tre barn så jag har bloggat det som har hunnits. Vad roligt att du är nyfiken.
Snyggast av alla vagnar tycker jag!
[Svara]
Sjukt smart med sidekicken att den är på sidan, både att han ser och att man slipper sparka på den själv. Han ser riktigt cool ut när han står där!
[Svara]